Ploty

Zámečnická dílna naší firmy Vám poskytne ocelový nebo drátěný plot podle Vašich individuálních požadavků včetně montáže.

Hlavní funkcí plotu je oddělení pozemku a zajištění jeho bezpečnosti. To ale dávno není vše, co nám ploty mohou nabídnout. Dobře zvolený plot může hrát klíčovou roli v dokreslení celého prostředí zahrady a domu. Právě estetické požadavky kladou na pomyslnou špičku plotů atraktivní kované ploty. Ne vždy totiž platí, že krásný a originální plot vydrží jen krátkou dobu a vyžaduje neustálou péči.

Krása kovaných plotů
Kované ploty nabízí univerzální řešení pro každý exteriér. Efektivní kovářské prvky dodávají plotu originalitu a mohou mu dodat vysoké estetické hodnoty. Hovoříme o plotech s drobnými či většími ozdobami (třeba uprostřed dílce), které celý plot příjemně oživují. Další variantou jsou ploty s propracovanou celkovou strukturou vzoru.

Plot

Plot

Linie plotů může být klasická horizontální nebo s jemným klenutím v horní části. Vybírat můžeme i z různých typů zakončení plotu: špičatými tvary, oblým zakončením, špičkami ve tvaru lístku nebo zploštělými konci.

Zakončení plotů

Kovové ploty jsou nejčastěji vyráběny z kvalitních profilů a příček z plných ocelových hranol nejčastěji 12 x 12 mm.

REKONSTRUKCE
Provádíme také rekonstrukce původních plotů. Zajišťujeme i povrchové úpravy, díky kterým budou ploty stále jako nové a téměř bez údržbové.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA:

  • základový nátěr
  • základový + barevný nátěr dle vzorníku RAL
  • žárové pozinkování zabraňující korozi

Fotogalerie – ukázky práce